Andělé něžnosti

14. října 2009 v 18:03 |  Andělé
"Přicházíme k vám na křídlech jemnosti a oddanosti. Spatříte nás uvnitř každého poupěte, každého nového lístečku, každého čerstvě vylíhnutého ptáčete a každého nově zrozeného zvířete a dítěte. Žijeme uvnitř vašeho nejhlubšího soucitu a jsme zakořeněni ve vaší nejskrytější zranitelnosti.
Nabízíme vám cestu jednoduchých radostí a cestu pokorné víry. Poznejte nade vší pochybnost, že vše pracuje pro uskutečnění velkých božích plánů.
Pomůžeme vám naučit se toleranci a snášenlivosti. Vždy přijímejte názory druhých lidí se shovívavostí a s vědomím, že v jejich slovech je obsažena pravda, i když se snad odlišují od vašich vlastních myšlenek. Buďte k sobě jemní, v dobách zkoušek a utrpení věřte své vlastní moudrosti věřte své vlastní vnitřní moudrosti. Poučte se o lidskosti andělů něžnosti a uvědomte si, že jste obklopeni jejich duchovní láskou. Rozmlouvejte se svými andělskými pomocníky a posly, kteří čekají, aby vám mohli vlídně a s laskavostí sloužit. Pán Ježíš používal něžnost a láskyplnosti nikoliv jako známku slabosti, ale jako nástroj lásky a síly.
Dokonce i při utrpení na kříži měl pochopení a milosrdenství pro své mučitele. Vykročte do života se soucitem a andělé se shromáždí kolem vás a budou vám žehnat. Vaším válečným pokřikem bude láska a vaším brněním bude trpělivost."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama