Automatická kresba

12. října 2009 v 18:16 |  Automatická kresba

Co je automatická kresba

Je výbornou diagnostickou metodou při určování příčin nemocí a napomáhá při hledání řešení, vedoucího ke zlepšení momentálního stavu. Pomocí automatické kresby lze zaznamenat aktuální psychický a fyzický stav. Automatická kresba může zaznamenávat vnitřní svět člověka, jeho tendence, které mu brání v dosahování svých cílů a dalším osobním rozvoji. Je to také jedna z nejzábavnějších forem terapie určená všem bez rozdílu věku.
Co lze například zakreslovat
Nerovnováhu v energetických centrech, poškození a funkčnost jednotlivých orgánů, stav aurického pole, vztahy mezi lidmi, geopatogenní zóny (negativní energie a vibrace), které nás ovlivňují, atd.
V čem nám může pomoci
Pokud sami provádíme automatickou kresbu rozvíjíme především naší intuici a učíme se trpělivosti, otevřenosti a víře v sebe. Pomocí automatické kresby můžeme určit formu řešení daného problému, ať už se jedná o nemoc, osobní problémy či mezilidské, partnerské vztahy. Například lze určit individuální stravovací režim, chybějící minerály a vitamíny.
Na jakém principu pracuje
Jde o kresbu při které je využívána pravá mozková hemisféra. V pravé mozkové hemisféře je centrum tvořivosti a tato část je úzce spojena s vyššími duchovními centry. Při automatické kresbě je zapojena také naše intuice, která se napojuje na energetický informační kanál a podle stupně našeho duchovního vývoje jsme schopni těchto informací využívat při diagnostice a terapii.
Terapie automatickou kresbou
Pomocí automatické kresby můžeme vytvářet harmonizační, léčivé obrázky k nápravě daného problému. Lze také vytvářet meditační obrázky prostřednictvím těchto obrázků se lépe dostanete do stavu klidu a harmonie, tyto obrázky působí harmonicky v prostředí ve kterém jsou umístěny.
Přímý vliv terapie: při automatickém kreslení se dostáváme do relaxačního stavu. V tomto stavu se začíná naše tělo postupně uvolňovat, uvolňuje se napjaté svalstvo a naše mysl se zklidní. Při této formě terapie se velmi dobře uvolňuje také nervové napětí (stres). Zlepšuje se soustředění a člověk se stává klidnějším a vyrovnanějším. Při automatické kresbě se také rozvíjí naše tvořivost.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 rip rip | 10. listopadu 2009 v 18:04 | Reagovat

245DK-0910//158/Gh_89/os..=137_T

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama