alternativní léčení

28. listopadu 2009 v 15:06 |  Alternativní léčení
Alternativní léčeníPDFTiskEmail
Alternativní léčení je návratem k přírodě. Tělo má samoobnovovací sílu. Léčím přírodními metodami. Dodávám lidem energii. Léčím přírodními produkty minimálně upravovanými.
Alternativní medicína a alternativní léčení
Lidské tělo je důmyslný živý stroj, všechny životadárné procesy do sebe harmonicky zapadají,tvoří a obnovují jeho aktivní funkce, téměř perpetum mobile. Síla regenerace a souhra všech systémů v organismu je tak silná,že se musíme hodně snažit, abychom tělo navedli na samodestrukci tím,že účinně budeme dusit vlastní živoucí energetický generátor. Každé tělo je naprosto unikátní, jedinečná a originální chemická továrna.
To, že je to tak víme sami a pozorujeme to na sobě. Sama si pamatuji, že bylo určité životní období, kdy jsem vůbec necítila,že mám nějaké tělo. Všechno tělesné systémy fungovaly naprosto bez mého vědomého zásahu. Měla jsem dostatek energie na jakýkoliv tělesný i psychický výkon. A nevěnovala jsem procesům v těle žádnou myšlenku. Určitě si na to vzpomenete taky.
První příznak, že máme věnovat pozornost své tělesné schránce je, že se necítíme dobře. Že si všimneme,že máme tělo. Že na sebe něco upozorní. Bolesti,únava.
Zastavme se na chvilku a zkusme se zamyslet nad tím, jak se cítíme a co nám říká naše tělo. Naučme se sami sobě naslouchat. Obvykle pochopíme, čím to je. Každá bolest ještě není nemoc. Existuje tzv. zdravá bolest. Bolest je signál.I po větší tělesné námaze / pracovní nebo sportovní /se tělo dostane po kratším odpočinku do skvělé kondice.
Něco je špatně, když se cítíme stále a nebo často v nepohodě. Někdy je těžké identifikovat co to způsobuje. Tělo je namáháno nejen fyzickými výkony, ale také psychickou námahou, stresem a citovým rozrušením, působením prostředí, klimatickými podmínkami kde žijeme, teplotními výkyvy, hlukem, zvukem, špatnou životosprávou a našimi naučenými stereotypy a zlozvyky atp.
U některých termínů se časem zastavíme a rozvedeme je.
Tady je místě říct, že se alternativní medicína / česky řešeno jiná možnost léčení / často staví na druhý pól proti klasické medicíně. A alternativní medicína, tedy jiná možnost léčení, je představována lidem jako ta lepší, přírodní a správnější. Opět tvrdím, nenechejte se nalákat ani do jednoho z táborů zastánců jednoho nebo druhého názoru.

Klasická medicína obecně je pro nás v současné době důležitá. Taky má původ v přírodě a když jde akutně o život, velmi rychlá a účinná. Je postavena na přírodních, výzkumem vybraných přesných sloučeninách. Určení použití speciálních sloučenin patří do rukou lékaře a my očekáváme rychlý a jasný výsledek. Zneužívání léků má vedlejší účinky a mnoho léků má vedlejší účinky.
Alternativní medicína je soubor léčebných postupů, získaných generacemi na různých kontinentech v dlouhých časových úsecích lidmi metodou pokus omyl. Zkušenosti lidových tradic s léčením " co kde roste a na co je" má velkou váhu. Má postupný šetrný účinek a obrovský význam jako prevence.
Klasická medicína a alternativní medicína mohou jít ruku v ruce. Mohou se podporovat.
Za své zdraví si zodpovídáme sami.
Trápí Vás něco? Zastavilo Vás tělo a léky jste už dostali? Dodržujete co Vám lékař napsal. Co dál?
Co pro Vás mohu udělat?
Můžeme dodat energii, podpořit samoobnovu alternativně.
Všechno co tu pro Vás mám připraveno je v rámci alternativního léčení z přírody.

Pozitivní výsledek se jistě dostaví i u Vás.
Neváhejte mne kontaktovat.

zdroj aloe vera 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alena Alena | Web | 29. listopadu 2009 v 17:20 | Reagovat

ahojky můžeme se přátelit,jsem z blogu Jak zlepšit své zdraví  :-)

2 andelske1111 andelske1111 | Web | 29. listopadu 2009 v 19:17 | Reagovat

Ahoj, děkuji Ti za návštěvu i za pochvalu mého blogu. Musím říct, tvůj blog je také moc hezký a propracovaný. Je vidět, že jsi ho tvořila s Láskou :o). Ráda se s tebou spřátelím.
P.S. Můj blog je teprve rozpracovaný, články budou časem přibývat.
Měj krásný večer. Iveta

3 Calis Calis | Web | 30. listopadu 2009 v 11:40 | Reagovat

Ahojky, mockrát už jsem na tvém blogu byla a říkala jsem si, že ti navrhnu spřátelení, ty jsi mě ale předběhla. :-) Moc ráda se s Tebou spřátelím. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama