Listopad 2009

Léčivé obrazy na zdravotní problémy

30. listopadu 2009 v 14:22 GALERIE OBRAZŮ


Léčivé obrázky:
Tyto obrázky jsou určeny pro léčení konkrétního zdravotního problému. Cíleně zasahují a léčí.


Meditační obrázky

30. listopadu 2009 v 14:19 GALERIE OBRAZŮ


Meditační obrázky:
Tyto obrázky pomáhají navozovat meditační stav jedince. Navozují stav, který je vhodný pro lepší meditaci.


Obrázky pro harmonizaci bytu

30. listopadu 2009 v 14:18 GALERIE OBRAZŮ


Obrázky pro harmonizaci bytu:
Jsou to obrázky, které jsou malovány na přání do konkrétního bytu, tak, aby bylo prostředí harmonicky sladěno.


Obrázek na posílení čaker,imunity a aury

29. listopadu 2009 v 13:36 čakry

Obrázek na posílení vašich čaker ,imunity a aury

obrázek stojí od 300 kč

Energetiční tabulka

28. listopadu 2009 v 15:08 Alternativní léčení
Energetizační tabulka dokáže přenést do vody silné energetické vibrace přírodních sil Země i duchovních sfér vesmíru a umožnit tak každému člověku získat tyto energie velmi vysokých kvalit. Na aktivované vodě je možné pozorovat i mírnou změnu chuti. Voda na ET aktivovaná má hluboký regenerační efekt. Minimální doporučená dávka aktivované vody je 3 sklenice 2,5 dcl denně. U člověka s větším energetickým nedostatkem 6 sklenic denně - 1,5 l. V případě potřeby nebo těžkého onemocnění 2 až 3 l denně. Při pití více jak 3 sklenic denně je důležité dávky zvyšovat postupně, aby případné reakce byly co nejmenší. Délka aktivace 1 sklenice je alespoň 25 minut; 1l - cca 1,5 h (po tmě 3 hodiny). Vhodnější je aktivace při co největším přístupu světla - blízko okna nebo při umělém osvětlení. Provádíme ji zásadně ve skle - postavením na střed tabulky a používáme kvalitní pitnou vodu. Voda má paměť, a proto nejlépe přenáší vibrace energií. V případě ET intenzivně a silně. Plná aktivace vydrží ve vodě mnoho dní. Vodu i po aktivaci můžeme nechat např. ve džbánu

alternativní léčení

28. listopadu 2009 v 15:06 Alternativní léčení
Alternativní léčeníPDFTiskEmail
Alternativní léčení je návratem k přírodě. Tělo má samoobnovovací sílu. Léčím přírodními metodami. Dodávám lidem energii. Léčím přírodními produkty minimálně upravovanými.
Alternativní medicína a alternativní léčení
Lidské tělo je důmyslný živý stroj, všechny životadárné procesy do sebe harmonicky zapadají,tvoří a obnovují jeho aktivní funkce, téměř perpetum mobile. Síla regenerace a souhra všech systémů v organismu je tak silná,že se musíme hodně snažit, abychom tělo navedli na samodestrukci tím,že účinně budeme dusit vlastní živoucí energetický generátor. Každé tělo je naprosto unikátní, jedinečná a originální chemická továrna.
To, že je to tak víme sami a pozorujeme to na sobě. Sama si pamatuji, že bylo určité životní období, kdy jsem vůbec necítila,že mám nějaké tělo. Všechno tělesné systémy fungovaly naprosto bez mého vědomého zásahu. Měla jsem dostatek energie na jakýkoliv tělesný i psychický výkon. A nevěnovala jsem procesům v těle žádnou myšlenku. Určitě si na to vzpomenete taky.
První příznak, že máme věnovat pozornost své tělesné schránce je, že se necítíme dobře. Že si všimneme,že máme tělo. Že na sebe něco upozorní. Bolesti,únava.
Zastavme se na chvilku a zkusme se zamyslet nad tím, jak se cítíme a co nám říká naše tělo. Naučme se sami sobě naslouchat. Obvykle pochopíme, čím to je. Každá bolest ještě není nemoc. Existuje tzv. zdravá bolest. Bolest je signál.I po větší tělesné námaze / pracovní nebo sportovní /se tělo dostane po kratším odpočinku do skvělé kondice.
Něco je špatně, když se cítíme stále a nebo často v nepohodě. Někdy je těžké identifikovat co to způsobuje. Tělo je namáháno nejen fyzickými výkony, ale také psychickou námahou, stresem a citovým rozrušením, působením prostředí, klimatickými podmínkami kde žijeme, teplotními výkyvy, hlukem, zvukem, špatnou životosprávou a našimi naučenými stereotypy a zlozvyky atp.
U některých termínů se časem zastavíme a rozvedeme je.
Tady je místě říct, že se alternativní medicína / česky řešeno jiná možnost léčení / často staví na druhý pól proti klasické medicíně. A alternativní medicína, tedy jiná možnost léčení, je představována lidem jako ta lepší, přírodní a správnější. Opět tvrdím, nenechejte se nalákat ani do jednoho z táborů zastánců jednoho nebo druhého názoru.

Klasická medicína obecně je pro nás v současné době důležitá. Taky má původ v přírodě a když jde akutně o život, velmi rychlá a účinná. Je postavena na přírodních, výzkumem vybraných přesných sloučeninách. Určení použití speciálních sloučenin patří do rukou lékaře a my očekáváme rychlý a jasný výsledek. Zneužívání léků má vedlejší účinky a mnoho léků má vedlejší účinky.
Alternativní medicína je soubor léčebných postupů, získaných generacemi na různých kontinentech v dlouhých časových úsecích lidmi metodou pokus omyl. Zkušenosti lidových tradic s léčením " co kde roste a na co je" má velkou váhu. Má postupný šetrný účinek a obrovský význam jako prevence.
Klasická medicína a alternativní medicína mohou jít ruku v ruce. Mohou se podporovat.
Za své zdraví si zodpovídáme sami.
Trápí Vás něco? Zastavilo Vás tělo a léky jste už dostali? Dodržujete co Vám lékař napsal. Co dál?
Co pro Vás mohu udělat?
Můžeme dodat energii, podpořit samoobnovu alternativně.
Všechno co tu pro Vás mám připraveno je v rámci alternativního léčení z přírody.

Pozitivní výsledek se jistě dostaví i u Vás.
Neváhejte mne kontaktovat.

zdroj aloe vera
Bachova květová terapie

28. listopadu 2009 v 15:03 Bachova květová terapie

Bachova květová terapie

"Našim úkolem je dosáhnout stavu, kdy půjdeme rovně životem a v klidu budume plnit své povinnosti bez jakéhokoliv vnějšího nátlaku, řízeni pouze hlasem vlastního Vyššího Já."
Dr.Edward Bach , Uzdrav se
Léčba výtažky z 38 květů. Jejím zakladatelem je Dr. Bach, anglický lékař, který působil ve Velké Británii ve 20.-30. letech 20. století.
Bachovy květové esence působí velmi jemně a harmonizačně, upravují především psychiku,a proto se dají velmi dobře využít především u různých duševních problémů u dětí (hyperaktivita, poruchy učení, přílišná ostýchavost…), dospělých (přepracování, stress, deprese, úzkosti,...) a psychosomatických nemocí (tj. tělesných obtíží, které mají svůj původ v psychickém problému-astma,..)
Diagnostikou,vytestováním pomoci kyvadla se zjistí příčina problému,období vzniku potíží a nejvhodnější Bachův květ k uzdravení - "duch rostliny".Tento duch - tato energie rostliny se člověku zprostředkovává pomocí vybrací, jež vytvářejí fyzickou a duševní rovnováhu.Každá z esencí květů odpovídá zcela specifickému vzorci vibrací i určitým lidským vlastnostem.
Bachovy květové esence nemají žádné kontraindikace ani vedlejší účinky. Užívají se ve formě kapek, nejčastěji 2-4 kapky 4x denně.

Geopatogenní zóny, patogenní zóny a jejich odrušení

28. listopadu 2009 v 15:01 Geopatogení zony
a) Vyloučit všechny ostatní důvody nespavosti či zdravotních problémů.
b) Zhruba vědět, co to jsou geopatogenní a patogenní zóny.
c) Najít opravdu dobrého "hledače" geopatogenních zón nebo věřit vlastní intuici.
Než tedy opravdu začneme hledat příčinu našich problémů v zónách, musíme vědět, že důvodem nespavosti nejsou naše jiné psychické problémy. Pokud víme, že nás nic závažného netrápí a přesto se často budíme, nebo jsme ráno velmi unavení bez jiné zdravotní příčiny, tak potom může být důvod v geopatogenních zónách na našem lůžku.
Je třeba si uvědomit, že většinou všude se nachází nějaká ta zóna... Pokud není zóna příliš silná nebo se jednotlivé zóny nějak výrazně nekříží (čímž jsou silnější), tak věřte, že žádná taková "běžná" zóna nikoho až tolik neničí. To by již planeta dávno vymřela... Jestliže jsou ovšem někde zóny silné, což platí hlavně pro zemní zóny, pak nelze situaci podceňovat, ale naopak ji řešit. Patogenní zóny lze rozdělit hlavně na:
Zemní: prameny vody, tektonické poruchy, půdní zlomy, (nepravidelné zóny)
Kosmické: Hartmannovy zóny a Curryho zóny (pravidelné pásy dle směrů světových stran, velmi hustá síť)
Umělé: Hlavně EMS - Elektromagnetický smog (převážně počítače, mobily, vysílače atd.)
Příklad zemních zón. Shora probíhá pramen vody křížený další zónou:
Největší problém bývá s lokalizací zón. Je běžnou praxí, že jeden senzibil určí zóny jinak než druhý. Někdo řekne: použijte na zóny toto, jiný zas tamto. (Osobně jsem za mnoho let poznal jen vyjimečně někoho, kdo dokázal opakovaně určit zóny stejně a přesně). Někdy jde jen o to, prodat nějaký odrušovač zón, který třeba i nefunguje nebo dokonce škodí. Také rozhodně nespoléhejme třeba na názory, že kočka zóny vyhledává a pes si do ní nelehne. Má-li pes pána rád, lehne si za ním kamkoliv a často má i podobné nemoci. Vždy platí, že nejlepší je změnit polohu lůžka a až když to nejde, tak zóny rušit.
Pravidlem bývá, že se geopatogenní zóny zesilují do úplňku a také se vzdáleností od země. Od určité výšky několika desítek metrů pak zase slábnou. Více působí na citlivější, hlavně tzv. senzibilní lidi. Pro co nejlepší ochranu je třeba mít dostatečně silnou auru. Toho docílíme několika způsoby a hlavně dobrou životosprávou a psychikou.

K eliminaci patogenních zón lze použít jako odrušovač ET :

Tabulka funguje, tak, že působí nejen na samotné místo, ale současně i jako energetická ochrana člověka. Většinou pracuje dostatečně účinně, ale u silných zón je nutné opravdu raději změnit umístění lůžka. V některých výjimečných případech, a to hlavně z počátku, můžou velmi citlivý lidé vnímat ET jako příliš silný zářič. Tato reakce většinou časem pomine. U někoho se může také projevit i tzv. "absťák " což je to, že při dlouhodobém spaní v zóně, je člověk najednou v jiném prostředí a chvíli trvá než si na něj zvykne. Zde tedy rovněž znovu platí, že veškeré použití tabulky je individuální a může se časem měnit. ET používáme u lůžka na geopatogenní zóny takto:
Tabulka musí být položena volně na zemi cca 20 až 30cm od postele, aby byla přes den na světle (nabíjí se tím) a je vcelku jedno, jak je natočená. V některých případech lze k lepší účinnosti použít třeba i dvě ET - ke každému lůžku položit z boku jednu tabulku.
Poznámka: Účel ET byl a je hlavně terapeutický, ovšem vzhledem k tomu, že mnoho lidí ji při spaní u lůžka používá s dobrými zkušenostmi, jsou tyto informace doplněny. Tabulku lze použít i jako prevenci nejsme-li si zónami jisti...

Působení ET na geopatogenní zóny a škodlivá záření v automatické kresbě
Dr. Jany Brzobohaté - Agape Brno

ET je již několik let ověřena uživateli i odborníky. Zde je ukázka zachycení jejího působení automatickou kresbou, jež dobře vystihuje vliv zón na člověka i použití ET. Další informace a kresby jiného působení tabulky najdete zde.

a) Stav člověka pod vlivem negativních zón a záření

b) Stav člověka po ovlivnění zóny Energetizační tabulkou - ET
z energietable

Čakry a barvy

28. listopadu 2009 v 14:59 čakry
1. červená - vše pevné, kosti, zuby, nehty, tlusté střevo, nohy, konečník. 2. oranžová - vše tekuté, krev, míza, trávící šťávy, sperma, oblast pánve, rozmnožovací orgány, tenké střevo, ledviny a moč. měchýř. 3. žlutá - spodní část zad, žaludek, játra, žlučník, slezina, slinivka. 4. zelená - horní část zad, srdce, hrudník, dolní č. plic, ruce, krevní oběh. 5. světle modrá - průdušky, plíce, hltan, hlasivky, hrdlo, šíje, čelist. 6. tmavě modrá - malý mozek, uši, nos, dutiny, oči, čelo, obličej. 7. fialová, bílá - velký mozek, lebka.

K jednotlivým sedmi základním čakrám, je přiřazena barva, která na ni také nejvíce působí. Jednotlivé čakry a jejich význam je velmi široký. Každou ze sedmi základních čaker ET pozitivně ovlivňuje. Čakry mají také spojitost s energetickými kanály, meridiány i s ostatními prolínajícími se jemněhmotnými těly, jež prostupují tělo fyzické a tvoří i jeho energetický obal - auru. Frekvence vibrací a rozvinutí těchto těl je dána duchovní úrovní každého jednotlivce. Někteří jedinci dokáží barevnou auru vnímat. Určitou část aury lze dnes již běžně vyfotit nebo sledovat kamerou. Aura i každá čakra je velice složitý pulzující útvar reagující na jakýkoliv vnitřní či vnější podnět. Výklad proto není jednoduchý a ať již je vše zkoumáno jakkoliv, je třeba vysoké znalosti jednotlivých vrstev a odstínů barev. Obdobné platí u tvarů nebo čísel, kdy je taktéž třeba vědět, co je v dané situaci vyjádřeno.

Barvy automatické krasby

24. listopadu 2009 v 18:40 Význam barev
bílá
napojení na světelný božský zdroj, univerzum
brava duchovního růstu
nejčistší barva
barva 7. čakry (korunní)

žlutá
životní energie, schopnost "s něčím hnout"
vnáší světlo do minulosti, druhým do života
snaha o dosažení vytyčených cílů
barva 3. čakry (solar plexus)


oranžová
tvořivá barva 2. čakry
sexulání energie
důležitá ve vztazích - neměla by chybět


tmavě červená (červená)
uzemění
barva 1. čakry (kořenové)
pokud ve struktuře osobnosti chybí, může být problém s uzemněním,
člověk nestojí nohama pevně na zemi
pokud se červená objeví ve velkém množství může značit:
výbušnost, podrážděnost, vztek, materialistický přístup


růžová
všeobjímající láska
barva 4. čakry (srdeční)
barva Ježíše Krista
umění odpouštět
harmonie a soulad


fialová
duchovní vývoj
další barva 7. čakry (korunní)
schopnosti znovuobjevování
jasnozřivé schopnosti
pokud se objeví ve velké míře, může značit přecitlivělost či nervovou labilitu


světle zelená
barva zdraví a léčitelů
druhá barva 4. čakry (srdeční)
může značit dobrého člověka, který pomáhá druhým
nesobeckost, nekřitičnost
harmonie, schopnost léčit (se)


tmavě zelená
obavy, strach
může být až panika, fobie
bloky


světle modrá
barva 5. čakry
schopnost pracovat a působit mluveným slovem
komunikace, vyjadřování se


tmavě modrá
indigová - barva 6. čakry (třetí oko)
intuice, vnitřní hlas
jasnozřivé duchovní schopnosti


tmavě modrá
indigová - barva 6. čakry (třetí oko)
intuice, vnitřní hlas
jasnozřivé duchovní schopnosti


hnědá
bloky
izolovanost, oddělenost od ostatních
uzavřenost, nevidí východisko


černá
bloky
varování, nemoc, chyba
! nemusí nutně znamenat pouze negaci!
neznámé, skryté


černá
bloky
varování, nemoc, chyba
! nemusí nutně znamenat pouze negaci!
neznámé, skryté
Chérubíni

22. listopadu 2009 v 13:47 Andělé
Cherubíni jsou strážci světla a hvězd. Také oni vytvářejí a zprostředkovávají pozitivní božskou energii a jejich vzhled je nádherný. Zastíní prý všechny ostatní anděly. Jejich původ je asyrský nebo akkadský a jejich jméno znamená "ti, kteří se přimlouvají" - velcí duchové poznání a nekonečné lásky. Zajímavé je, že se často objevují jako pololidé, polozvířata, většinou s obličejem lva. Dávní architekti umisťovali jejich sochy s lidskými tvářemi a těly býků nebo lvů před vchody do chrámů, aby tak chránili božskou půdu. Cherubíni prý původně vůbec anděly nebyli, ale postupem času se k nebeské hierarchii propracovali. Že by byli onou ztracenou rasou, která nyní působí spíše na astrální než na fyzické rovině? Lidé je vnímají jako něco na způsob spojení Krásky a Zvířete v jedné osobě. Cherubíni dohlížejí nad galaxiemi, shromažďují a rozdělují energii, kde je jí zapotřebí, a stráží jakékoliv náboženské chrámy, od architektonických skvostů až po chatrče z vepřovic.

Cherubíni také pracují jako osobní strážci a je-li třeba, ohánějí se plamenným mečem. Strašnější verzí cherubína je pak bytost se čtyřmi tvářemi a čtyřmi křídly. Toto mytické zobrazení je spojuje se čtyřmi větry. Objevují se jako posvátná zvířata a stážci božství. Známe i několik jmen: Ofaniel, Rikbiel, Cherubiel, Rafael, Gabriel, Uriel a Zofiel.

Budete-li v magii potřebovat božskou ochranu, moudrost a vědění, zaměřte se na cherubíny. Mnozí z egyptských bohů, zejména Sachmet, Bastet a Anubis by se dali považovat za cherubíny. Někteří archeologové se domnívají, že slavná Sfinga (obrovská stavba s lidskou tváří a lvím tělem) je možná starší než celá egyptská kultura a je dokladem civilizace, která má být teprve objevena. Chcete-li se dostat k cherubínům, zapalte bílou svíčku pro božství a modrou pro cherubíny.

Co je to láska?

20. listopadu 2009 v 14:43 Duše
ImageNěkolik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší než si kdo dovedl představit.Přesvědčte se sami:
Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už ohnout a namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj dědeček, i když sám má artrózu v rukách. To je podle mě láska. Rebecca, 8 let
Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak.A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.Billy, 4 roky
Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po holení a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají.Karl, 5 let
Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce. Chrissy,6 let
Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení.Terri, 4 roky
Láska je, když maminka udělá kávu pro tatínka a usrkne, aby se přesvědčila, že dobře chutná. Danny, 7 let
Láska je, když se s někým stále pusinkujete. A až pusinkování přestane bavit, tak pořád chcete být spolu a víc spolu mluvit.Moje maminka s tatínkem j
sou takoví. Emily, 8 let
Láska je to, co je s tebou v pokoji na tvé narozeniny, když přestaneš otvírat dárky a zaposloucháš se. Bobby, 7 let (Neuvěřitelné!) Když se chcete naučit někoho lépe milovat, měli byste začít u kamaráda, kterého nenávidíte. Nikka, 6 let (potřebovali bychom o pár milionů více Nikk na této planetě).
Láska je, když řeknete klukovi, že se vám líbí jeho tričko a on ho pak nosí každý den. Noelle, 7 let
Láska je, jako když jsou malá stará paní a malý starý pán stále přátelé, i přes to, že se už tak dobře znají. Tommy, 6 let
Když jsem hrála na koncertě na piáno, byla jsem na pódiu a hrozně jsem se bála. Podívala jsem se na všechny ty lidi, co mě pozorovali a zahlédla jsem mého tatínka, jak na mě mává a usmívá se. Byl jediný, kdo to dělal. Pak už jsem se vůbec nebála. Cindy, 8 let Láska je, když maminka dá tatínkovi nejlepší kousek kuřete. Elaine,5 let
Láska je, když mamka vidí taťku celého smradlavého a upoceného, ale i tak o něm říká, že je větší fešák než Robert Redford.Chris, 7 let
Láska je, když vám vaše štěně olíže celý obličej i přes to, jste ho nechali doma samotné celý den. Mary Ann, 4 roky
Když někoho milujete, tak se vaše řasy hýbou nahoru a dolu a odlétávají z nich malé hvězdičky. Karen, 7 let (obdivuhodná představivost)
A na závěr - autor a lektor Leo Buscaglia jednou mluvil o soutěži, kde měl dělat porotce. Cílem soutěže bylo najít nejstarostlivější dítě. Vítězem se stal čtyřletý chlapec. Sousedovi od vedle zrovna nedávno zemřela žena. Když chlapeček viděl muže plakat, vplížil se na jeho dvorek, vlezl mu na klín a jen tak tam zůstal sedět. Když se matka zeptala, co sousedovi řekl, chlapec odpověděl: "Nic, jen jsem mu pomohl brečet."
Buďte dětmi celý život, nestyďte se za své city!!!
zdroj z zivotních radostí

Uvolnění

20. listopadu 2009 v 14:40 Meditace
Zavřete oči a uvolněte se a přeneste se na léčivý ostrov z dávných věků. Je nádherný a počasí působí jako balzám. Dnes už na světě žádné takové místo není. Na dně oceánu, kousek od pláže, leží obrovské krystaly, které vyzařují do vln oceánu mocnou léčivou sílu. Vkročte do vody, ale běžte jen tak daleko, jak je vám to příjemné. Moře je teplé a klidné. Ucítíte na kůži lehké šimrání. Je to umocněná energie krystalů, kterou absorbujete z vody, omývající vaše tělo. Veďte ji do té části těla, která potřebuje léčení. Nemusí to být jen jedno místo, možná celá vaše bytost volá po zdraví. Zůstaňte nějakou dobu ve vodě, buďte uvolnění a nechte na sebe tu blahodárnou energii působit.
Teď si představte několik hravých a přítulných delfínů, kteří se k vám blíží přilákáni vašim klidem a vnitřní krásou. Delfíni jsou vynikající diagnostici a léčitelé. Přidávají svou energii k energii krystalů. To už dokážete plavat jako delfíni, protože voda je nabita energií. Hrajete si společně ve vlnách, dotýkáte se, potápíte a vynořujete, abyste se nadechli blahodárného vzduchu. Jste tak nadšeni svými nově nalezenými kamarády, že zapomínáte na původní účel plavání, totiž léčení, ale vaše tělo celou dobu přijímá léčivou energii krystalů a delfínů.
Až se vám bude chtít, vyjděte z vody a běžte zase na pláž. Uklidňuje vás pomyšlení, že se můžete do moře vrátit, kolikrát se vám zlíbí. Písek pod nohama je příjemný, voda je tak zvláštní, že ihned oschnete. Jste spokojeni, šťastni, je vám dobře, sedíte tiše a nějakou dobu vychutnáváte teplo slunečních paprsků a laskání vánku. Pak se z vizualizace, z toho hebkého snu, proberete a víte, že se můžete kdykoliv vrátit a že léčení bude pokračovat, i když budete bdělí.
Hluboké uvolnění

20. listopadu 2009 v 14:39 Meditace

Meditace a hluboké uvolnění. Jestliže jste ve stresu, cítíte se rozhněvaní, nemůžete usnout, honí se vám hlavou tisíce myšlenek nebo jste prostě jen unavení a potřebujete se zklidnit. Začněte naslouchat svému dechu. Soustřeďte se na zvuk při nádechu a výdechu. Myslete pouze na dýchání. Toto provádějte tak dlouho, dokud neucítíte úlevu.
Doporučuji provádět každý den, třeba před spaním :-).Správně dýcháme do břicha, při nádechu se nám nafukuje břicho. Při nádechu si představujte, že nadechujete lásku, život, léčivou energii a při výdechu vás opouští vše co už nepotřebujete a navracíte to zemi.

KŘEHKOST pro 6 a 7 čakru na psychicke onemocnění,na on ,mozku ,očí,vnitřní vedení...

14. listopadu 2009 v 11:01 OBCHŮDEK-čínské mince,kameny,svíčky,lapače snů a adalsí!!!!

obrázek ze dzpodu popisek je na psychycke nemoce jako deprese schyzofrenie ,pro onemocneni mozku ,oci,flustrace a spousty dalsich cena 250 kč normální cena v obchodech 350 kč


obrázek na 6 a 7 čakru MEDITACE

14. listopadu 2009 v 10:57 OBCHŮDEK-čínské mince,kameny,svíčky,lapače snů a adalsí!!!!

ze dzpodu obrazku presny popis obrazek je na posileni 6 a 7 čakry MEDITACE CENA 250 NORMALNI CENA V OBCHODECH JE 350 KČLapač snů

14. listopadu 2009 v 10:51 OBCHŮDEK-čínské mince,kameny,svíčky,lapače snů a adalsí!!!!
Velký lapač snů velký 45 cm za 150 kč

krásná kresba

13. listopadu 2009 v 17:14 Jednorožci

Jednorožci

13. listopadu 2009 v 17:12 Jednorožci
Vznešený tvor s léčivými schopnostmi, to je jednorožec. Lidé ho znali odedávna. Pomáhal jim.
Mnoho lidí si jednorožce představuje jako koně se spirálovitě zatočeným jedním rohem na čele. Ale jednorožci vypadali zřejmě trochu jinak. Středověký cestovatel Marco Polo je měl spatřit na pouti po Asii a píše, že jsou menší, hlava mu prý připomínala divoké kance a nohy jsou prý podobné sloním. Uprostřed čela mají černé roh. Polův popis ovšem sedí spíš na nosorožce.
Nebylo by ale nic divného, kdyby se Marco Polo skutečně setkat s jednorožcem.Znali je už staří Číňané a nazývali je
kilin. Podle nich má jednorožec tělojelena, hlavu lva, zelené šupiny a samozřejmě dlouhý zatočený roh.Podobné zvíře znají taká Japonci a říkají mu
kirin. Jak vidno, jednorožci byli rozšíření po celém světě.
V Evropě se ovšem zobrazovali jinak.- jako menší tvorové s koňským tělem,hlavou a kopyty jelena a ocasem lva.Samozřejmě nechyběl spirálovitý roh. Jednorožci ale nejsou jen tak obyčejná zvířata. Mají velkou moc. Jejich roh neutralizuje jedy, rozemletý se používat jako lék. Bohužel proto zemřelo mnoho jiných tvorů- narvalů, kteří mají také spirálovitě zatočený roh.Ten však žádné zázračné účinky nemá.
Jednorožci nejsou stejní. My si většinou představíme bílého koně s rohem na čele, ale mohou být i černí, modří, ve všech barvách duhy. A také stříbrní a zlatí.Říká se, že za celé věky , co existuje člověk, žili na světě jen tři.
Největší slávu zažili jednorožci ve středověku. Tehdy se objevili i na šlechtických erbech. Dnes lidé mají tyto tvory za vybájené. Ale možná se magičtí jednorožci jen schovali před civilizací. Kdo ví…
z e stranky amdele

Moje seminárka z psychologie-Hypnoza,videni...

8. listopadu 2009 v 13:32 Hypnoza
HYPNOZA s tím spojená nemoc jako taková Psychoza-VIDĚNÍ a následně DEPRESECo je to vlastně hypnoza a kde se vzala?

Název hypnoza je odvozen od řeckého boha spánku Hypna.V podstatě je to změněný stav vědomí.Není to však bdění ani spánek,je to tak nějak něco mezi tím.Hypnoza je prostředkem ,jak navázat spojení s nevědomím neboli-osvobozuje nevědomí od nadvlády vědomí.Hypnoza je podle mě uvolnění a osvobození mysli od okolního světa a našich myšlenek.

Při čem nám může hypnoza pomoci?
Především Je to strach,deprese,stres,fobie a nespavost ...Dále může pomoci při problému s otěhotněním při anorexii,bulimii..přejídání .Může nám pomoci odstranit trému získat sebevědomí .A možná co jste nevěděli hypnoza pomaha i u psychických nemocí jako je schizofrenie a
Psychoza-bludy,paranoiita a VIDĚNÍ nebo kdo chce halucinace ...Možná že ani nevíte že taková nemoc
jako je vidění existuje a co obnáší ..jak se léčí a kdo ji léčí.Léčí se jak u psychologa tak u psychiatra ..podle toho v jakém rozsahu nemoc je a jak je schopen pacient komunikovat.

Co to přesně vidění je?
Jestliže někdo nějaký člověk má vidiny ...nemyslím tím po užívání drog nebo jiných návikovích látek ..halucinogenů ,ale kdž se člověk probouzí v noci a vidí před sebou postavi,lidi,lidi které nezná nebo i které zná ale už zemřeli.Nebo se probudí a je někde jinde než doma ve své posteli ..sice si říká je to jen sen ..není to realita to není skutečné to se mi jen zdá ..ale bohužel nezdá je to zkutečné .Po tom co je vídá v noci a ve snech je začne vidět i přes den ..nemůže řídit auto ,nemůže jít nikam sám nemůže nic ..může mít akorát strach a deprese ..Deprese je mimo jiné taky psychická nemoc o které se zmíňím později.Co by jste dělali kdyby jste znali nějakého člověka který touto nemocí v uvozovkách trpí..Co kdyby to byla vaše kamarádka ,někdo z rodiny nebo jen tak nějaký známí?Jak by jste mu pomohli?
Většina lidí by asi řekla ..,,hele ja nevim ale ty nejsi v pořádku jdi k psychiatrovi ..ne k psychologovi ale psychiatrovi..V těch dvou podobných slovech je ale velký rozdíl doufám že víte jaký.No a tak na tuhle radu se tam lidé obrátí nejdříve se chodí k psyychologovi a ten vám pak může doporučit v horším případě psychiatra. ..no dle mého názoru jestli tam takovích lidí chodí více jako že určitě ano tak to sám pak pan doktor musí na psychiatrii zkončit také z těch všech lidí kteří mu říkají podle jeho názoru ty nesmysli jejich prdstavy a bludy které považují za zkutečné
...No ale aby jsme se vrátli k danému problému..Pacient přijde do orinace řekne lékaři svůj problém ...tedy většinou (někdy pacienti nechtějí ani mluvit jsou na tom psychicky i fyzicky tak špatně že z nich po velkém úsilí vydolujete jen pár vět namísto celého příběhu ) a začíná vyšetření tedy když je to nutné ne vždy se to dělá.A u každého pacienta se vyšetření provádí jinak ..Popíši vám tedy vyšetření u člověka o kterém něco vím.
Jak probíhá vyšetření?
Zaprvé lékař musí zjistit co dotyčnému je ...otázkami ho navádí aby se rozmluvil o problému který ho trápí.
Po tom co si promluví nastává samotné vyšetření které probíhá několika způsoby
1.Pacient je uveden na tři dny do umělého spánkua a je napojen na EEG a EKG ..Za tuto dobu co pacient spí a hlavně co je nejdůležitější sní je neustále monitorován a tak vidíme co se mu odehrává v mozku a jak na co reaguje...Po tuto dobu je hospitalizován v nemocnici
2.Psycholog nebo psychiatr pacienta začne hypnotizovat ..v tomto rozpoložení se pacienta ptá na ty samé otázky jako se ho ptal při normálním stavu...Jak se cítí?Jak mu je?Z čeho má strach...a td...Pacient většinou odpovídá zcela jinak a více .V tomto stavu zjistíme proč má dotyčný danný problé z čeho pramení....Případ který já znám pramenil z dětství dotyčného a odrazil se až po dalších problémech v dospělosti..Po tom co se pacient probudí z hypnozy tak si většinou nic nepamatuje
Psycholog mu dále podá tužku a papír a poví mu aby nakreslil strom JAKÝKOLI.
Každý vidí strom jinak nekdo nakreslí jen kmen a větve někdo ho nakreslí s pár listama jiný zase s padjcími listmi nebo s nejakými plody...možností je spousty .Dle hotového obrázku se posuzuje jeho charakter a pschyka v jakém je rozpoložení.Dále mu ukazuje různé černo bílé skvrny což jistě znáte a pacient říká co vidí....
To je ztručně popsané vyšetření a co léčení?
Dle mého názoru si myslím ,že když doktor předepíše nějaké prášky většinou jsou to hypnotika tak tím ničeho nedocílí...a tím že ho vyšetří zjistí akorát tak proč ten problém má......Já si myslím že lékař který nezažil to co ten pacient ..ho nedokáže vyléčit protože neví co to obnáší a co člověk prožívá .Ale co pak ti chudáci pacienti?
Na to je jednoznačná odpověď a také myslím že pravdivá protože je z něčí zkušenosti.
Pacient si musí pomoci sám a hlavně musí mít někoho kdo mu pomůže kdo ho chytne za ruku a uklidní ho.Důležité je také vyhybat se místům kde se náš stav zhoršuje ...kde na něco máme špatnou zpomínku nebo na nškoho....A pak když si vememe ten předepsaný prášek a jdeme si lehnout ale určitě né po tmě .tak si říkat
to není zkutečnost to není zkutečnost ...A ono to za pár let pomůže ..asi si říkate za pár let to je hrozný ale je to tak..dřív to není ...U některých případů stačí i jen změnit svůj život a problémi přestanou....Časté je přestěhování změna práce a td.Někteří lidi se ale vůbec neviléčí a je jich hodně zhruba 40procent.
Mezi tím co s touto psychozou pacient bojuje tak trpí stresem a depresemy...a co to vlastne deprese je?
  • Deprese je nezdravý stav psychiky projevující se dlouhodobě pokleslými náladami jedince. Má skličující charakter, jedinec upadá do trudnomyslných úvah a nazírání světa. Pociťuje často úzkost a osamocenost, pocity bezcennosti nebo viny, malou sebedůvěru, únavu, zhoršené soustředění, problémy s pamětí a pozornosti. Je téměř neschopen smysluplné činnosti a okolí se jeví jako lenoch. Jeho myšlení se zpomaluje a chřadne jeho reakce na radostné podněty. Ztrácí zájmy a chladně reaguje na podněty. Deprese je nezdravý stav psychiky projevující se dlouhodobě pokleslými náladami jedince. Má skličující charakter, jedinec upadá do trudnomyslných úvah a nazírání světa. Pociťuje často úzkost a osamocenost, pocity bezcennosti nebo viny, malou sebedůvěru, únavu, zhoršené soustředění, problémy s pamětí a pozornosti. Je téměř neschopen smysluplné činnosti a okolí se jeví jako lenoch. Jeho myšlení se zpomaluje a chřadne jeho reakce na radostné podněty. Ztrácí zájmy a chladně reaguje na podněty.Addisonova choroba (deprese se střída s nadměrnou podrážděností)
  • Projevy
    Pro depresi je charakteristická dlouhodobě zhoršená nálada, pocity beznaděje a bezvýchodnosti. Jedinec se přestává zajímat o dřívější příjemné aktivity a přestává z nich mít potěšení - například se přestává zajímat o koníčky a zájmy a o sex. Dále dochází ke změně spánku, jedinec zpravidla hůře usíná a brzy se budí, ale může spát i více než je obvyklé. Podobně je to s chutí k jídlu, zpravidla se chuť sníží, nemocní hubnou, někdy se změní i samotná chuť jídla, bývá bez chuti. Někdy je naopak chuť k jídlu zvýšená, nemocní příbírají. Dále dochází k poruchám koncentrace, nemocní se nemohu soustředit na práci, na četbu, často u aktivit dlouho nevydrží. Charakteristická je i ztráta energie. Mohou se objevit sebevražedné myšlenky. Zhruba 2/3 nemocných prožívá silné úzkostné stavy, které zvyšují riziko sebevraždy. 5 - 15% nemocných s depresivní poruchou ukončí svůj život sebevraždou. Může se projevovat poruchami paměti, kdy budí dojem dementního člověka. Deprese je vlastně zlomená vůle. Člověk by chtěl, ale nemá dostatek vnitřní ani fyzické energie.
    Léčba
    Existuje mnoho přístupů k depresi a její léčbě. Některé přístupy upřednostňují přirozená řešení v rámci sociálních vztahů, v nichž depresivní jedinec žije, jiné přístupy zdůrazňují nutnost odborné pomoci. Existuje polarita mezi těmi odbornými přístupy, které za klíčové považují psychoterapii a reálné řešení životních problémů a farmakologickým zásahům přiznávají podpůrnou roli, a těmi přístupy, které zdůrazňují biochemickou povahu deprese a farmakologické řešení. Oprávnění předepisovat antidepresiva mají nejen psychiatři, ale i praktičtí lékaři, což někdy bývá předmětem kritiky ze strany psychiatrů. Jedná-li se o mírnou depresi (viz.dystymie) používá se lék zvaný Deniban[zdroj?].Nejsou-li účinná antidepresiva nebo jde-li o velmi závažnou formu deprese, bývají někdy předepisována i antipsychotika nebo používány elektrošoky. Protože antidepresiva mívají účinek nejistý, až po delší době a zpočátku mohou převažovat nepříznivé vedlejší účinky, zpravidla se současně s nimi předepisují i benzodiazepiny, jejichž účinek je podobný například alkoholu (rychlá a krátkodobá úleva, ale zároveň otupění pozornosti a riziko vzniku závislosti) a také bývají podobně jako alkohol zneužívány. Jednotlivé skupiny antidepresiv: tricyklická, bickylická, tetracyklická, SSRI (nejpoužívanější), IMAO, RIMA, SNRI